PRODUKTET

PRODUCT DISPLAY

RRETH SHBA

  • Shenzhen agim HONDEE INDUSTRY CO., LTD.

    HONDEE Industry Co, Ltd themeluar në vitin 2004, e cila është një furnizues profesional eksportin dhe prodhimin e pajisjeve të bukurisë, prodhimet e të cilit janë përdorur në përtëritje të lëkurës, humbje peshe, si dhe heqjen e flokëve dhe të tjerët. Produktet tona kanë eksportuar në më shumë se 30 vende dhe rajone me e respektuar gjerësisht, të tilla si Britania e Madhe, Gjermania, Shtetet e Bashkuara, Australi, Japoni, Lindja e Mesme dhe kështu me radhë.

PRODUKTET tipar

PRODUCT DISPLAY

LAJME

LAJME CENTER